Росіяни в окупованій Донецькій області вводять комісію за комуналку .
17.09.2024
1953
Журналіст
Шосталь Олександр
17.09.2024
1953
Пошта "Донбасу" вводить комісію за комунальні послуги
Починаючи з 1 жовтня, пошта "Донбасу" буде стягувати комісію при оплаті житлово-комунальних послуг. Мешканцям окупованої території доведеться платити на 1,5% більше навіть за послуги, які фактично не надаються. Про це повідомив Центр національного спротиву.
Більше того, комісія у будь-якому випадку має становити не менше 20 російських грошових папірців. Чим зумовлене таке покращення окупанти не пояснюють.
У Центрі національного спротиву зазначають, що такі "нововведення" є черговим прикладом здирництва окупантів. Водночас у багатьох районах Донецька, як і раніше, відсутнє водопостачання, але квитанції на оплату продовжують надходити.
ЦНС закликає громадян допомагати виявляти колаборантів та надавати інформацію про позиції ворога.
Нагадаємо, окупанти обстріляли Конотоп дронами-камікадзе.
Читайте також
- Вибухи в Криму: атаковано ТЕС і ФСБ, перебої зі світлом та величезні затори на мосту
- Енергетики повертають світло у два райони Києва: коли чекати на відновлення
- Нічна атака "Шахедів" на Запоріжжя: загинула жінка, поранено 11-річного хлопчика
- Атака дронів на Москву та відставка Стармера: нові деталі 22 червня
- Харківщина знову під обстрілами: є загиблі та поранені серед цивільних
- Удар дрона по житловому будинку на Сумщині: загинули троє людей, серед них 13-річний підліток

