Росіяни атакували Одещину дронами: постраждали складські приміщення.
Як повідомляє inkorr.com: У ніч з 9 на 10 вересня ворог атакував Одещину, використовуючи ударні дрони. За повідомленням Одеської обласної військової адміністрації, під обстріл потрапив Ізмаїльський район, інформує "Главком".
Очільник ОВА Олег Кіпер повідомив, що ворог атакував Ізмаїльський район ударними безпілотниками. Російські окупанти вдарили по складських приміщеннях та господарських будівлях.
Згідно з попередніми даними, обійшлося без загиблих і постраждалих. "Усі служби вже працюють на місці, фіксуючи наслідки та документуючи черговий воєнний злочин росії проти нашого регіону", - написав Кіпер.
Реакція президента України на атаку
Президент України Володимир Зеленський висловив свою реакцію на нічний масований обстріл. Він зазначив, що росіяни використали близько 415 дронів різних типів і понад 40 крилатих та балістичних ракет.
Унаслідок ударів по Житомирщині одна людина загинула, ще одна - отримала поранення. Пошкоджень зазнали декілька цивільних підприємств та приватні будинки. На цей час триває ліквідація наслідків ворожої атаки.
Крім того, окупанти завдали ракетних ударів по Вінницькій області, є відомості про постраждалого. Під ударами крилатих ракет та "шахедів" опинилися об'єкти цивільної промислової інфраструктури.
Таким чином, Одещина та інші регіони України зазнали атак з використанням дронів і ракет. Внаслідок цих посягань є загиблі та постраждалі, а також пошкоджені цивільні об'єкти, які потребують допомоги та ліквідації наслідків. Президент України також відреагував на ситуацію, наголосивши на необхідності захисту населення під час ворожих атак.
Читайте також
- Атака РФ на Дніпро, Донеччину та Запоріжжя: є постраждалі та руйнування
- ЄС погодив відкриття першого кластеру переговорів про вступ України: старт 15 червня
- ЄС відкриває перший кластер переговорів з Україною: що це означає для вступу
- Зеленський провів переговори з Трампом: що обговорювали лідери
- Путін і Трамп провели 55-хвилинну розмову: що обговорювали щодо війни в Україні
- Міноборони анонсувало трансформацію ЗСУ: нові зарплати та звільнення до кінця року

