Росіяни за добу: понад 100 керованих бомб та 3250 дронів-камікадзе.
Як повідомляє inkorr.com: Окупанти активізувалися, здійснивши три ракетні удари, під час яких було випущено дев'ять ракет. Крім того, вони провели 53 авіаційні удари, використавши 103 керовані авіабомби. Ворог також застосував 3251 дрон-камікадзе і вчинив 2875 обстрілів позицій військ і населених пунктів.
Ситуація на фронті
За даними Генштабу ЗСУ станом на 3 листопада о 22:00, відбулося 151 бойове зіткнення. Зусилля сил оборони спрямовані на руйнування планів російських загарбників та виснаження їх бойового потенціалу.
Найбільші ворожі атаки спостерігаються на Покровському напрямку.
У цьому секторі противник спробував провести атаку: було здійснено сім авіаційних ударів, використано 15 керованих авіабомб і виконано 145 обстрілів.
Сили оборони України успішно відбили 13 атак противника поблизу Петропавлівки, а також у напрямках Піщаного, Новоосинового та Курилівки.
У зоні конфлікту активно тривають бойові дії. Збройні сили України відстоюють свої позиції, завдаючи ворогові значних втрат, і зосереджують зусилля на відновленні територіальної цілісності країни, а також на запобіганні подальшій агресії.
Ситуація на фронті залишається напруженою, і ухвалені рішення у найближчі дні можуть суттєво вплинути на подальший хід конфлікту. Сили оборони продовжують діяти рішуче, адаптуючи свої стратегії до зміни обставин на полі бою.
Читайте також
- Трагедія в Києві: водій із 39 порушеннями вбив 4 людей у переході, серед них дитина
- Атака на Сумщину: 17 громад пошкоджено, двоє загиблих та четверо поранених
- Три роки після ракетного удару по Одесі: що відомо про атаку на бізнес-центр
- Масована атака на Дніпропетровщину: 10 авіабомб, поранена дитина та десятки пошкоджених будинків
- У Тульській області РФ горить хімічний комбінат «Азот» після атаки дронів
- В Києві не з’явилося жодної нової камери фіксації швидкості з початку війни

