Росіяни атакували Сумщину та Запоріжжя: загиблі та поранені.

Росіяни атакували Сумщину та Запоріжжя: загиблі та поранені
Росіяни атакували Сумщину та Запоріжжя: загиблі та поранені Фото: FREEДOM

Як повідомляє FREEДOM:

Тривога в Сумській області

У Сумській області повітряна тривога тривала понад 20 годин. Внаслідок атак з боку Росії частина Сумського району залишилася без електроенергії. Як повідомили в обласній військовій адміністрації, російський безпілотник пошкодив одну з важливих підстанцій, але, за попередніми даними, обійшлося без жертв. Медичні заклади в Сумах працюють на резервному живленні, а вода подається за графіком.

Атаки в Запорізькій області

У Запорізькій області, за словами голови обласної військової адміністрації Івана Федрова, російські війська вранці завдали три удари по селу Успенівка в Пологівському районі. Внаслідок цих атак постраждали житлові будинки, споруди та автомобілі місцевих мешканців. Троє людей звернулися за медичною допомогою. Пізніше було зафіксовано удар по приватному дому в Запорізькому районі, внаслідок якого поранення отримала літня жінка.

“Нужны новые шаги в давлении на Россию”: Зеленский отреагировал на очередную массированную атаку по Украине

Нагадаємо, що в ніч на 27 серпня Росія атакувала Україну 95 ударними БПЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаціями різних типів.

Події в Сумській та Запорізькій областях свідчать про продовження збройних нападів з боку Росії, що впливають на цивільне населення та інфраструктуру. Повітряні тривоги та атаки БПЛА стали вже звичним явищем, що підчеркує нагальність міжнародної підтримки Україні в цей критичний час.


Читайте також

Реклама