Російський дрон атакував Харківщину вночі: постраждали троє мирних жителів.

Атака дрону на Харківщину
Атака дрону на Харківщину Фото: Novyny.live

Атака безпілотника на Вільшани

Як повідомляє Novyny.live: У ніч проти 4 березня російський безпілотник атакував селище Вільшани Харківського району, внаслідок чого постраждали троє місцевих жителів. Атака сталася близько 01:50, коли дрон типу "Герань-2" влучив у житлову забудову. Загалом внаслідок обстрілів постраждало 12 людей, серед яких одна дитина.

Крім того, за інформацією місцевих джерел, у Харкові загинув 45-річний чоловік внаслідок вибуху, що стався у місті. Також в селищі Близнюки поранення отримав 30-річний чоловік. Обстріли міст і населених пунктів області відбувалися протягом 1, 2 та 3 березня, і вже 1 березня постраждали три жінки.

Ситуація в регіоні

Відзначається, що російські війська завдали ударів по Харкову та 12 населеним пунктам області за добу, що стало частиною систематичних атак на регіон. Ці події свідчать про загострення конфлікту та загрози для цивільного населення.

Ситуація в Харківській області залишається напруженою, оскільки обстріли тривають, а цивільне населення зазнає постійних ризиків. Атаки безпілотників та артилерії на житлові райони підкреслюють серйозність загроз, з якими стикають місцеві жителі, а також вказують на ескалацію військового конфлікту в регіоні. Влада та гуманітарні організації продовжують працювати над наданням допомоги постраждалим та забезпеченням безпеки населення.


Читайте також

Реклама