СБУ вразила завод у Росії: знищено виробництво пального для крилатих ракет.
Удар по стратегічному об'єкту в Тверській області
Як повідомляє TSN.ua: Сили оборони України завдали удару по стратегічному об’єкту в Тверській області Російської Федерації. Ураженим об'єктом став дослідний завод у селищі Редкіно, де виготовляли критично важливий компонент пального для крилатих ракет. Зокрема, на цьому заводі виробляли 'децилін-М', що є необхідним для ракет Х-55 та Х-101.
Удар по заводу був здійснений військовими Центру спецоперацій 'Альфа' Служби безпеки України. Окрім виробництва 'децилін-М', на заводі також виготовляли паливні домішки для дизельного пального та авіаційного гасу. Після влучання безпілотників на території заводу розпочалася масштабна пожежа, що була зафіксована сервісом FIRMS, який зафіксував активне горіння на території підприємства.
Стратегічні цілі України
Цей удар підкреслює стратегічні цілі України в контексті військового конфлікту та спрямованість на знищення виробничих потужностей, які підтримують воєнні зусилля Росії. Вибір цілі вказує на спробу України зменшити можливості супротивника у виробництві озброєння, що може вплинути на загальний хід конфлікту.
Важливо також зазначити, що такі дії можуть мати наслідки для безпеки та стабільності в регіоні.
Читайте також
- США розпочали військову операцію проти Ірану: ліквідовано верховного лідера
- Українська ППО збила 181 дрон із 207: деталі нічної атаки 10 червня
- ЗСУ встановили рекорд: у травні знищено понад 8 600 одиниць ворожої техніки
- Росія збиває українські дрони з курсу: Київ пропонує Drone Deal для захисту Європи
- Російський Іл-18 порушив повітряний простір Фінляндії: розслідування завершено
- США завдали удару по Ірану у відповідь на збиття гелікоптера Apache

