"Ще більше економити на пенсіонерах": що рекомендували ПФУ.


Счетна палата виявила проблеми в роботі Пенсійного фонду
Счетна палата України провела перший аудит ефективності Пенсійного фонду за міжнародними стандартами і виявила серйозні недоліки в його роботі. Згідно зі звітом, підприємства мають борг перед фондом у 50 млрд грн, тоді як сам фонд боргує понад 73 млрд грн пенсіонерам за невиконаними судовими рішеннями.
Серед рекомендацій Счетної палати є перегляд виплат пенсій по інвалідності, посилення контролю за виплатами переселенцям та скорочення пенсійних пільг для мешканців гірських районів та зон радіоактивного забруднення. Також після відновлення обов'язкової фізичної ідентифікації для переселенців понад 300 тисяч людей не отримали пенсійних нарахувань, що дозволило зекономити понад 1,5 млрд грн щомісячно.
"Аудитори стверджують, що ідентифікацію треба посилити, тому вони пропонують звернути увагу на цей аспект", - зазначив журналіст Сергій Коробкін.
Читайте також
- Третя за величиною економіка Азії збільшує тиск на держкомпанії
- Страхові компанії США перевели $800 мільярдів до офшорів за п'ять років
- ЄС вводить обмеження для китайських виробників медичного обладнання
- Для водіїв запровадять нове правило: власників авто попередили про зміни
- Мирні пропозиції України та Росії: Reuters порівняв суперечливі позиції сторін
- Тисячі українців після повторної ВЛК отримали неочікуваний статус