Сенат Чехії засудив депортації та паспортизацію в Україні: що у резолюції.
Як повідомляє inkorr.com: Сенат Чеської Республіки різко засудив злочини, скоєні російськими окупаційними силами в Україні. У резолюції, ухваленій Комітетом з питань закордонних справ, оборони та безпеки, висловлюються осуд стосовно незаконних дій, серед яких масові депортації, примусова паспортизація та русифікація.
Порушення прав людини на окупованих територіях
У документі також згадуються такі злочини, як знищення культурної спадщини, примусова асиміляція та інші акти, які можуть бути визнані воєнними злочинами або злочинами проти людства. Це вже не перший випадок, коли міжнародні організації й держави висловлюють занепокоєння щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях.
Затвердження цієї резолюції свідчить про налаштованість Чехії підтримувати Україну у боротьбі за свої права та відстоювати принципи міжнародного права. Такі дії об'єднують країни, які прагнуть захистити гуманітарні цінності та забезпечити відповідальність за скоєні злочини.
Читайте також
- На Харківщині завершили ремонт дороги до Лужка та відновлюють міст на в’їзді
- Психологиня пояснила, чому українці ігнорують повітряні тривоги: головна причина
- Бійка на Дерибасівській в Одесі: поліція відкрила два провадження
- Військовим ЗСУ нараховують доплату за вищу освіту: які документи потрібні для перерахунку
- День донора в Україні: сотні літрів крові зібрали для військових
- Суд на Харківщині дав 15 років рецидивісту за напад на 13-річну дівчинку

