Затримано підозрюваних у вбивстві 70 мігрантів у морі: що сталося на човні.

Затримано підозрюваних у вбивстві 70 мігрантів у морі: що сталося на човні
Затримано підозрюваних у вбивстві 70 мігрантів у морі: що сталося на човні Фото: The Sun

Як повідомляє The Sun: Внаслідок трагедії з потопом, яка забрала життя 70 мігрантів, затримано кілька осіб. Про це стало відомо після повідомлень про вбивства і людей, які кидалися за борт.

Влада Канарських островів розпочала масове розслідування після того, як був врятований човен з 250 пасажирами на борту.

AFP AFP Getty

Іспанська поліція перевіряє центри для мігрантів на островах у пошуках осіб, які, як стверджують, чинили насильство проти своїх супутників, коли човен дрейфував в Атлантичному океані.

Сьогодні правоохоронці повідомили про затримання "кількох осіб", які постануть перед судом.

Деяких пасажирів, згідно з повідомленнями, було вбито після звинувачень у відьомстві, інші загинули від зневоднення або кинулися за борт у стані психічного виснаження.

Поліція поки не підтвердила остаточну кількість жертв.

Вони допитують підозрюваних, щоб з'ясувати, що сталося під час цієї страшної подорожі.

Трагедія почалася, коли човен вирушив з Західної Сахари до Канарських островів.

Попередні дані вказують, що на борту було 320 осіб, але з них 250 вдалося врятувати іспанськими береговими службами.

Вважається, що двигун човна зламався незабаром після початку подорожі, залишивши мігрантів під пекучим сонцем з обмеженими запасами води.

Є свідчення, що деяких пасажирів спочатку звинуватили у крадіжці запасів води.

З часом звинувачення ставали все більш серйозними, врешті-решт призвівши до обвинувачень у відьомстві.

id="6378126219112" data-video-id="6378126219112" data-account="5067014667001" data-player="default" data-usage="cms:WordPress:6.5.6:2.8.6:javascript" data-embed="default" class="video-js" data-application-id="" controls style="width: 100%; height: 100%; position: absolute; top: 0; bottom: 0; right: 0; left: 0;">

Хоча деякі пасажири загинули від природних причин, до 30 молодих чоловіків підозрюються у змові та вбивстві певної кількості своїх супутників.

Човен був виявлений безладно одним з торгових суден у неділю, 24 серпня.

Марокко, яке спільно відповідає за води з Іспанією, заявило, що не має ресурсів для вирішення цієї ситуації.

Іспанські берегові служби врятували близько 250 осіб з пошкодженого човна біля західного узбережжя міста Дахла, за 265 миль від Канарських островів, і доставили їх на острови 25 серпня.

Вижили розповіли рятувальникам при прибутті до порту Аргуйнегу, що провели в морі близько 11 днів.

Вони підтвердили поліції, що десятки загинули від нестачі води, але що деяких було вбито навмисно.

Непідтверджені повідомлення свідчать, що поліція шукає 20-30 мігрантів у зв'язку з ненавмисними смертями на човні.

У разі засудження, ці чоловіки можуть отримати довічне ув'язнення.

Перетворення архіпелагу з Африки є наслідком того, що човни повинні перетнути "Західний маршрут", який славиться своєю небезпекою для мігрантів.


Читайте також

Реклама