Сили безпілотних систем ЗСУ знищили два літаки Ту-142 та “Іскандер”.

Збиті Ту-142 та Іскандер
Збиті Ту-142 та Іскандер Фото: UATV

Атака безпілотних систем Збройних Сил України

Як повідомляє UATV: 30 травня 2023 року сили безпілотних систем Збройних Сил України завдали удари по військовим об'єктам Росії, зокрема знищивши два протипідводних літаки Ту-142 та оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер". Атака відбулась на пускову позицію в околицях Таганрога Ростовської області Російської Федерації.

В результаті атаки було також знищено танкер теневого флоту, а також дві нафтові бази в Таганрозі та Феодосії. Загалом удари були спрямовані на 23 військові цілі та об'єкти. Командувач Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровди підтвердив успішність операції, акцентуючи на значному внеску безпілотних технологій у ведення сучасних бойових дій.

Вплив на конфлікт між Україною та Росією

Ця атака є частиною продовження конфлікту між Україною та Росією, що триває з 2014 року, і демонструє зростаючу роль безпілотних технологій у сучасній війні. Успішність операції підтверджує можливість України наносити удари на глибокий тил противника, що може суттєво вплинути на стратегічну ситуацію в регіоні.

  • Знищено два протипідводних літаки Ту-142
  • Знищено оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер"
  • Знищено танкер теневого флоту
  • Знищено дві нафтові бази в Таганрозі та Феодосії

Подібні дії можуть також змінити баланс сил у конфлікті та посилити міжнародну підтримку України в її боротьбі за територіальну цілісність.


Читайте також

Реклама