Сили спеціальних операцій прокоментували заяви про захоплення села на Сумщині.
На офіційному каналі Сил Спеціальних Операцій України повідомили, що нещодавно була спроба диверсійно-розвідувальної групи перейти український кордон на Сумщині. Оператори Сил спеціальних операцій виявили їхній маршрут та ліквідували частину диверсантів. Ворожі військові спробували тікати на російську територію, але їх догнали і знищили.
Сумська обласна військова адміністрація довідує, що інформація про перетин кордону російськими військами в селі Олександрія є неправдивою. За словами речника Державної прикордонної служби Андрія Демченка, дана місцевість є болотистою і складно утримувати там позиції для оборони.
Крім того, Служба безпеки України здійснила спецоперацію на тимчасово окупованій території Донецької області. За допомогою дронів були атаковані сховища артилерійського озброєння і мінометів біля села Маркіне, де знаходилися великі запаси боєприпасів.
Читайте також
- Удар РФ по Херсону 18 липня: постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
- Зсув у Китаї вбив вісьмох людей: десятки зниклих і зруйновані будинки
- Пожежа в Норвегії знищила понад 100 будинків: евакуйовано 400 осіб
- Лобове зіткнення автобусів у Чехії: постраждали двоє українок
- Ракетний удар по Одещині: двоє загиблих, п’ятеро поранених, серед них дитина
- Атака на Запоріжжя: поранено п’ятеро людей, серед них двоє дітей

