Сирський назвав напрямок фронту, де ворог тисне кількістю.


За інформацією порталу "Главком", головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що українські війська успішно відбивають атаки на Південно-Слобожанському напрямку. Противник намагається атакувати до десяти разів на добу, проте атаки відбиваються.
Під час візиту на Харківщину, главнокомандувач оцінив ситуацію на напрямку особисто. За його словами, минулого тижня було відбито понад 60 нападів противника, і бої тривають і далі.
"Російські окупанти намагаються виграти за кількістю, але Збройні Сили України та Національна гвардія використовують тактичні та технологічні рішення, щоб утримати просування ворога", - зазначив Сирський.
Сирський та командування ЗСУ та Нацгвардії обговорили ініціативи щодо посилення оборони. Хоча ситуація на Південно-Слобожанському напрямку залишається напруженою, українські захисники готові до можливих контратак ворога.
Крім того, на півночі російські війська не змогли продовжити наступ, лінія фронту залишається стабільною.
Читайте також
- Чоловік наїхав на ногу військовому ТЦК — як його покарав суд
- Тест ПДР на перехресті — хто має перевагу у складній ситуації
- Росіяни вдарили по Чугуєву — є поранені та руйнування
- Клієнтка Ощадбанку втратила 4 тис. грн — що трапилось
- Військовий в Одесі викрав машину — як покарав суд
- Трагічно загинув екстремал Фелікс Баумгартнер — чому він легенда