Сирський назвав плани Росії на 2026 рік: 409 тисяч нових військових.
Росія збільшує кількість військ для посилених штурмів на фронті України
Як повідомляє Novyny.live: Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський повідомив про плани Росії рекрутувати 409 тисяч військових у 2026 році. Ці дії свідчать про зростання активності російських сил на фронті України. Згідно з інформацією, Росія щомісячно мобілізує близько 40-45 тисяч чоловіків, що говорить про серйозні наміри країни-агресора.
Важливо зазначити, що мобілізація відбувається не лише на території Росії, а й на тимчасово окупованих територіях, де вже понад 3,5 тисяч примусово мобілізованих чоловіків. Ці дії можуть суттєво вплинути на ситуацію на фронті та стійкість оборони України.
Олександр Сирський: "Є проблемні питання — визначили конкретні рішення і терміни їх виконання. Від якості та швидкості цієї роботи залежить не лише стійкість оборони, а й життя наших воїнів."
Збільшення числа російських військ на фронті може свідчити про можливе загострення конфлікту та підвищення ризиків для українських сил. Це також вказує на необхідність посиленої підготовки та адаптації української армії до нових викликів, зокрема через удосконалення стратегічних рішень та оперативної тактики.
В умовах сучасної війни, своєчасне реагування на зміни в супротивникові є критично важливим для забезпечення національної безпеки України.
Читайте також
- Українська ППО збила 215 із 236 дронів: масована атака 7 червня
- Україна звільнила вдвічі більше території, ніж захопила Росія у травні: цифри ISW
- Ексглава ЦРУ в Європі: Росії буде непросто сформувати сили для літнього наступу
- Україну атакували 272 дрони: 249 збито, є влучання на 11 локаціях
- ЗСУ показали рекордну ефективність у травні: 630 росіян знищено за 1 кв км
- Українські дрони завдали ударів по цілях у Санкт-Петербурзі та Краснодарі: заява Зеленського

