Снігопад у Києві: 15 см опадів паралізували траси та міський транспорт.
Снігопад у Києві: 15 см опадів паралізували траси та міський транспорт
Як повідомляє TSN.ua: У Києві 5 лютого через сильний снігопад випало майже 15 см опадів, що призвело до серйозних ускладнень у роботі транспортної системи. Комунальні служби активно працюють над розчищенням доріг, однак ситуація залишається складною. Температура повітря вночі опускалася до -10°C, а вдень не перевищувала -6°C, що ускладнює процес прибирання снігу.
Ситуація на дорогах
На основних транспортних магістралях спостерігаються значні затори:
- На Житомирській трасі рух майже зупинено.
- На Варшавській трасі затор розтягнувся від Бучі до Мощуна та самого в’їзду до Києва.
- Одеська траса також заблокована на підступах до міста.
Для розчищення доріг залучено 258 одиниць спецтехніки 'Київавтодору' та понад 400 працівників ручного прибирання. Незважаючи на зусилля комунальних служб, громадський транспорт у столиці стикається з серйозними труднощами, що викликано не лише погодними умовами, але й заторами на дорогах. Снігопад продовжує впливати на повсякденне життя киян, створюючи додаткові труднощі для водіїв та пішоходів.
Цей снігопад став одним із найбільш потужних за останній час, що підкреслює вразливість міської інфраструктури до екстремальних погодних умов.
Очікується, що ситуація з транспортом залишатиметься ускладненою в найближчі дні, оскільки прогнози погоди не обіцяють значного покращення. Важливо, щоб комунальні служби продовжували активні роботи щодо розчищення доріг, а також забезпечили безпеку пересування для всіх учасників дорожнього руху.
Читайте також
- Запоріжжя знову під ударом: понад 8 000 атак за декаду, постраждала жінка
- Безпілотник впав на музей-панораму в Севастополі: що відомо про пожежу
- Bolt ввів нові обмеження для водіїв після смертельної ДТП у Києві: що зміниться
- Київ прощається з 12-річним Григорієм: водій Mercedes влетів у підземний перехід
- Українські дрони повторно вразили Чонгарський міст: рух перекрито
- Смертельна ДТП у Києві: водій Mercedes з 39 порушеннями ПДР під вартою

