Солдати КНДР перебувають за 50 км від кордону з Україною – Financial Times.
Три тисячі військових з Північної Кореї були перевезені до Курської області РФ вантажівками. Таку інформацію повідомляє Financial Times. Більшість з них - регулярні війська, а не спецпризначенці. Вони були розміщені в казармах поблизу кордону з Україною і чекали наказів від російського командування.
Українська розвідка під сумнівом боєздатність північнокорейського підкріплення, оскільки воно ніколи не брали участі в реальних боях і має мало досвіду сучасної війни.
Українські офіційні особи вважають, що північнокорейські солдати можуть бути використані Росією як "гарматне м'ясо" і нагадують, що вони не мають досвіду окопної війни. Експерти також вказують на ризик потрапляння північнокорейських військових в полон, що свідчитиме про участь КНДР в конфлікті в Україні.
Ризики і стратегія
Експерти вказують на недоліки такої стратегії, оскільки використання північнокорейського контингенту потенційно відштовхне Пхеньян від відправки більш підготовлених сил. Крім того, спільні наступальні операції потребують координації між солдатами РФ та КНДР, але у них є мовні та культурні відмінності.
Північна Корея має здатність вести бойові дії протягом трьох місяців, однак північнокорейські солдати, що перебувають у Росії, є молодими і не мають значного військового досвіду, за даними The Wall Street Journal.
Читайте також
- Рамштайн-35: Україна отримає рекордний пакет допомоги на 4 млрд доларів
- Зеленський домовився з Трампом: США вперше позитивно сприйняли ідею ліцензій на ракети
- У ніч проти 21 червня в Україні оголошено ракетну тривогу через зліт МіГ-31К
- Порошенко відмовився від ордена Білого Орла: жест солідарності з Зеленським
- Telegram-канал «Труха» з 9 млн підписників: чи загрожує він безпеці України
- Зеленський попередив про новий масований удар РФ: заклик уважно ставитись до тривог

