Спишуть з карток автоматично: пасажирів попередили про "нюанс" з оплатою проїзду в Києві.
20.02.2025
2989
Журналіст
Шосталь Олександр
20.02.2025
2989
У мешканців Києва найближчим часом може бути знято оплату за проїзд із банківських карток. Інформацію про це надали представники "Київ Цифровий".
Причина полягає в тому, що з 10 по 12 лютого через технічні роботи, зокрема, зміни налаштувань валідаторів, кошти за поїздки не знімалися.
"Валідатори запам'ятали всі поїздки, за які не було знято кошти. Зараз ці оплати надходять до банків і обробляються, і ви бачите списання за проїзд, хоча навіть не їздите у громадському транспорті. Це просто затримані поїздки за 10.02, 11.02 і 12.02, які, нарешті, надійшли до банків", - про це повідомили представники "Київ Цифровий".
Читайте також
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток
- У Росії масовий дефіцит пального: черги на АЗС та обмеження до 30 літрів

