США озвучили європейцям своє бачення припинення вогню в Україні.


У Парижі відбулися переговори між американськими представниками, включаючи президента Дональда Трампа, з метою досягти припинення вогню в Україні протягом найближчих тижнів. Це стало частиною оновленої ініціативи з припинення бойових дій у тривалій російсько-українській війні.
Під час переговорів, які пройшли в Парижі, зосереджувалися на пошуку шляхів до перемир'я і досягнення тривалого миру. Учасники переговорів мають розуміння головної мети президента Трампа, - виходу зі війни.
Американські чиновники висловили сподівання на значний прогрес у найближчому майбутньому і погодилися продовжити роботу над цією метою. Домовилися зібратися в Лондоні на наступному тижні для продовження обговорень.
Зустрічі в Парижі були спробою Європи вплинути на результат переговорів. Представники Європи повністю підтримують зусилля США щодо припинення війни і наголошують, що Росія повинна довести серйозність своїх намірів щодо припинення вогню.
Президент України Володимир Зеленський різко критикував представника США Стіва Віткоффа за "прийняття російської стратегії" і підкреслив, що Україна ніколи не вважатиме свої землі російськими. Росія настоює на визнанні своєї окупації частин України, включаючи Крим і Луганську та Донецьку області.
Незважаючи на припинення ударів по енергетичних об'єктах, Росія підсилила повітряні атаки на Україну, що призвело до великої кількості жертв серед цивільного населення. Україна продовжує прагнути до повного перемир'я.
Переговори у Парижі є важливим етапом у розгляді питань безпеки України та всієї Європи. Обговорювалися критичні питання забезпечення миру і безпеки.
Читайте також
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна
- Відповідь за "Шахеди": ЗСУ вразили ключовий об'єкт ВПК у Підмосков'ї
- Держоператор тилу розповів про санкції проти недобросовісних постачальників
- Росія випустила 550 цілей: Зеленський розкрив деталі наймасштабнішого комбінованого удару по Україні
- Навчання "Сі Бриз 2025": які завдання для українських кораблів