США підвищили мита для Індії до 50%: у чому причина різкого рішення.
Як повідомляє FREEДOM:
США підвищили пошлини на індійські товари
США підняли пошлини на індійські товари до 50%. Це рішення підписав президент Дональд Трамп, повідомляє FREEДОМ, посилаючись на Bloomberg.
Вашингтон вживає ці заходи, щоб покарати Нью-Делі за закупівлю російської нафти, яка фінансує війну в Україні. Нові тарифи почали діяти сьогодні зранку і торкнуться понад 55% експорту Індії до США, що є найбільшим ринком збуту для країни.
Візит прем'єр-міністра Індії до Китаю
Крім того, варто зауважити, що прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді в кінці серпня вперше за більше ніж сім років відвідає Китай. Цей візит відбудеться на фоні зростання напруженості у відносинах між Індією та США. Очікується, що Моді братиме участь у саміті Шанхайської організації співпраці (ШОС), який розпочнеться 31 серпня.
Отже, нові тарифи на індійські товари стали черговим етапом у торгових відносинах між США та Індією на фоні глобальних економічних та політичних викликів. Візит Нарендри Моді до Китаю може виявитися важливим кроком у контексті можливого зміцнення регіональної співпраці у відповідь на ці зміни.
Читайте також
- Зеленський обговорив удари по РФ та анонсував нові кроки у відповідь
- Трамп зірвав законопроєкт про житло в США: вимагає закону про громадянство
- Трамп оцінив дії Зеленського: “у нього справи йдуть непогано”
- Україна виграє війну на цей момент: заява заступника держсекретаря США
- Сенат США обмежив повноваження Трампа щодо Ірану: що це означає
- Сенат США вперше з 1973 року схвалив резолюцію про виведення військ: що далі

