Стало відомо, коли українці отримають перші виплати за "Національним кешбеком".
Українці отримають перші виплати за "національним кешбеком" в жовтні 2024 року
Перші виплати за програмою "Національний кешбек" українці отримають в жовтні 2024 року. Гроші будуть повернуті громадянам за покупки, зроблені у вересні.
Всього 646 тисяч українців отримають 37,2 мільйона гривень. Виплати отримають ті, кому нарахували понад дві гривні кешбеку. Для отримання грошей треба активувати спеціальну картку у додатку "Дія". Ті, хто ще не активував карту (понад 300 тисяч осіб), зможуть це зробити пізніше та отримати гроші у листопаді.
Програма працюватиме постійно. Виплати будуть здійснюватися щомісяця, починаючи з 20-го числа за купівлю попереднього місяця.
Отримані від кешбеку кошти можна використовувати для оплати комунальних послуг, медичних послуг, транспортних послуг, а також для пожертвування на потреби Збройних сил України або купівлі військових облігацій.
Програма "Національний кешбек" є частиною ініціативи президента України Володимира Зеленського "Купуй українське". Основна мета - підтримати національну економіку, стимулюючи громадян купувати товари та послуги українського виробництва.
Розмір кешбеку може досягати 10% вартості купівлі українських товарів. Встановлено також ліміти: мінімальна сума кешбеку для виплати - 2 гривні, максимальна сума кешбеку на місяць на одну особу - 3000 гривень.
Важливо відзначити, що українцям не буде втрачати пенсій, субсидій та пільг у 2025 році.
Читайте також
- Ощадбанк запустив кешбек 0,5% за поповнення карток: як отримати до 500 грн
- Продавці ринку “Черемушки” в Одесі скаржаться на відтік покупців: скільки коштує зелень
- Хліб в Україні подорожчає на 25% за рік: прогноз на м’ясо та молочку
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень
- Акції «Газпрому» впали до мінімуму з 2009 року: що втратила Росія
- Жителям Снігурівської громади пропонують гранти до 65 000 грн: що треба знати

