Стало відомо, скільки захисників подали рапорти на зміну місця служби через «Армія+».
Сервіс "Армія+" представив новий сервіс, який дозволяє військовим у Збройних силах змінити місце служби. За допомогою цього сервісу було оброблено понад 1,5 тисяч рапортів, з яких понад 500 були повністю погоджені, повідомляє Міністерство оборони.
Міністр з питань цифровізації Катерина Черногоренко зазначила, що "кількість рапортів свідчить - військові очікували на можливість змінити місце служби без довгих погоджень, бюрократії та безпідставних відмов. Натомість кількість погоджених демонструє, що сервіс працює ефективно. Цифровізація продовжує змінювати наше військо на військо майбутнього, де будь-яка послуга отримується просто, прозоро і швидко".
Як змінити місце служби через "Армія+":
Для зміни місця служби потрібно подати рапорт разом з військовим квитком або посвідченням офіцера та рекомендаційним листом від іншої частини. У деяких випадках може бути потрібен висновок ВЛК, наприклад, якщо військовий хоче перевестися з бойової частини у тилову. Потім рапорт потрапляє до Кадрового центру ЗСУ. Якщо немає підстав для відмови, готується наказ, який згодом підписують або головнокомандувач ЗСУ, або начальник Генштабу. Якщо військовому відмовлять, він отримає причину, чому це сталося.
Найчастіші причини відмов при спробі змінити місце служби:
- рапорт подають військові, які не служать у ЗСУ;
- відсутність висновку ВЛК для переведення у тилову частину з бойової;
- не вистачає копій всіх сторінок військового документу з записами про проходження служби.
У застосунку "Армія+" розпочала роботу функція подачі рапорту на зміну місця служби. Тепер військовослужбовці Збройних Сил швидко й без зайвої бюрократії можуть подати рапорт на переведення в іншу частину.
Уряд ухвалив постанову, яка запроваджує реальний і прозорий механізм переведень для наших воїнів між військовими частинами Збройних сил України. Це стосується переведень саме за ініціативою воїнів.
У застосунку "Армія+" можна створити рапорт. Міністерство оборони зазначає, що у додатку можна скласти, підписати, відправити та відстежити електронний рапорт. Міністерство оприлюднило відео, де пояснюється, як це зробити.
Читайте також
- Німеччина і США створюють універсальне програмне забезпечення для українських дронів – FT
- Хакери атакували оборонні підприємства України
- В Україні представили найкращі рішення для вогнезахисту об'єктів критичної інфраструктури
- Влада США заборонить TikTok? Суд підтримав закон, який вимагає продажу платформи
- Китайські вчені вигадали, як зробити людину-невидимку
- Російські хакери захопили українські телеканали