Стефанчук заявив, що три міністри вирішили піти у відставку: список.
03.09.2024
9198
Журналіст
Шосталь Олександр
03.09.2024
9198
Троє міністрів і голова ФДМ подали заяви про відставку
Верховна Рада України отримала заяви про відставку від трьох міністрів та голови Фонду державного майна. Про це повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Facebook.
За словами Стефанчука, заяви про відставку подали:
- Олександр Камишін, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України
- Денис Малюська, міністр юстиції України
- Руслан Стрілець, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України
Крім того, заяву про звільнення подав Віталій Коваль, голова Фонду державного майна України.
Спікер Верховної Ради зазначив, що всі подані заяви будуть розглянуті на одному з найближчих пленарних засідань парламенту.
Також Кудрицький вперше прокоментував своє звільнення з Укренерго.
Читайте також
- ЄС відкриває перший кластер переговорів з Україною: що це означає для вступу
- Зеленський підписав закон про виключення російської мови з Європейської хартії
- Зеленський виключив російську з переліку мов меншин: що це означає
- Рада виключила російську мову з переліку захищених в Україні
- Федина звинуватила Стефанчука в сексизмі: що спікер сказав про жінок у Раді
- Українці назвали найкращого спікера Ради: рейтинг очолив Плющ

