Taiwan sets date to prepare for WAR with China that could spiral into WW3 – and it’s perilously close.

Taiwan sets date to prepare for WAR with China that could spiral into WW3 – and it’s perilously close
Taiwan sets date to prepare for WAR with China that could spiral into WW3 – and it’s perilously close Фото: The Sun

Погроза з Тайваню

Як повідомляє The Sun: Тайвань зробив чітке попередження Пекіну, заявивши про готовність до всебічної війни протягом наступних двох років. Це відбулося на фоні посилення загроз з боку Китаю щодо захоплення острова.

Президент Лай Цзінь-те оголосив про намір збільшити витрати на оборону на 30,6 мільярда фунтів стерлінгів. Це дозволить до 2027 року досягти "високого рівня" спільної бойової готовності для протистояння Китаю.

Лай Цзінь-те зазначив, що потрібно діяти рішуче у відповідь на зростаючу агресію з боку Китаю.

За словами президента, ці кроки є необхідними для забезпечення безпеки Тайваню та підтримки миру в регіоні.

Підвищення витрат на оборону вказує на серйозність намірів Тайваню захищати свою територію та суверенітет. Кроки президента Лай Цзінь-те демонструють готовність острова діяти у відповідь на потенційні загрози, що можуть призвести до ескалації конфлікту в регіоні.


Читайте також

Реклама