Таксі для пенсіонерів у Києві стало безкоштовним: як скористатися.
![Святенко Тамара](/img/sviatenko.png?v1)
![Старий пан на задньому сидінні](/uploads/950x550_zucM9tRnn6BogkSOs7QQcaHUv5mlC1toEFrtx2GH.jpeg.png)
Деякі пенсіонери в Україні можуть безкоштовно користуватися таксі. Про це повідомив юрист Михайло Вулах на каналі "Київ 24".
За його словами, в Києві діє програма соціального транспорту для пенсіонерів з обмеженнями. Ця програма надає безкоштовне таксі протягом 124 годин на рік. Щоб скористатися цією програмою, потрібно звернутися до ЦНАП і подати заяву.
"Безкоштовне таксі - це програма, яка запроваджена Київською міською державною адміністрацією і вона діє саме для тих пенсіонерів, і не тільки пенсіонерів, кому важко рухатися, кому потрібна допомога, щоб вийти на вулицю, поїхати по своїх справах, кому складно вирішити будь-які питання поза квартирою", - пояснив Вулах.
Для скористання цією послугою потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг і подати заяву. Після проведення перевірки, пенсіонер отримає доступ до особистого кабінету.
"Після цього людині надається логін і пароль, вона може зареєструватися в особистому кабінеті, і потім до 124 годин на рік може безкоштовно користуватися послугами таксі. Вона робить замовлення, таксі приїжджає і везе її безкоштовно по справах", - уточнив юрист.
Раніше українцям показали вартість оренди квартир в різних регіонах.
Читайте також
- Від 37 гривень за літр: АЗС показали, скільки доведеться віддати водіям за бензин, дизель та автогаз
- Українцям додадуть 2300 гривень до пенсії: хто може розраховувати на доплату
- В Україні відновили переоформлення авто: що мають знати водії
- Ощадбанк запустив нову систему оновлення даних: що важливо знати
- Дощ, сніг та мороз: синоптики попередили про погіршення погоди на Київщині
- Світ у пошуках альтернатив долару: експерти в Давосі обговорили майбутнє світової валюти