ТЕЦ неможливо захистити: держава розкрила масштабні плани на 278 млрд грн.
Захист теплоелектроцентралі від ракетних ударів
Як повідомляє Novyny.live: Альона Шкрум, перша заступниця міністра розвитку, повідомила про неможливість повного захисту теплоелектроцентралі (ТЕЦ) від ракетних ударів. За її словами, ТЕЦ є величезним мікрорайоном, що складається з великої кількості споруд, тому фізичний захист усіх об'єктів є викликом. Однак, державні структури намагаються захистити окремі блоки від прямого влучання ракет, де це можливо.
План підтримки енергетики
У рамках зусиль щодо забезпечення безпеки критичної інфраструктури, держава розробляє план підтримки енергетики, який включає захист понад 3 тисяч великих об'єктів. Альона Шкрум зазначила, що існують різні рівні захисту, особливо у прифронтових регіонах, де використовуються інноваційні методи, включаючи антидронові та антиракетні системи. Загальна вартість цього плану оцінюється майже у 278 мільярдів гривень.
Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко та народний депутат Сергій Нагорняк також беруть участь у обговоренні заходів щодо зміцнення безпеки критичної інфраструктури. У зв'язку з актуальними загрозами, державні органи роблять все можливе для підвищення рівня захисту енергетичних об'єктів, хоча повний захист залишається недосяжним.
Забезпечення безпеки енергетичної інфраструктури є надзвичайно важливим у контексті військових дій та загроз, з якими стикається Україна.
Альона Шкрум
Оскільки теплоелектроцентралі грають критичну роль у постачанні енергії, їх захист від можливих атак є пріоритетом для держави. Реалізація запропонованого плану може суттєво підвищити стійкість енергетичної системи та зменшити ризики для населення.
Читайте також
- Кадровий перезапуск уряду: Зеленський вніс до Ради кандидатуру нового прем’єра
- Зеленський анонсував кадрові перестановки: хто очолить Київську МВА
- Зеленський вніс подання до Ради: Корецький стане новим прем’єром
- Відставка уряду заблокувала сім євроінтеграційних законів: які ініціативи відкликають
- Звільнення Свириденко: хто з чотирьох кандидатів стане новим прем'єром
- Верховна Рада звільнила Свириденко: пів тисячі обіцянок провалено або не виконано

