Терміново перевірте лічильники: українці можуть отримати роздуті платіжки за світло та воду.


У червні деякі українці не зможуть передати показання лічильників
У червні деякі українці можуть стати свідками збільшення витрат на комунальні послуги через неможливість передачі показань лічильників.
У травні частина споживачів не матиме можливості передати показання лічильників гарячої води та теплової енергії через вилучення лічильника з абонентського обліку, повідомляє 24 канал.
За словами представника комунальних служб:
Повірку лічильників будуть проводити лише при своєчасній проходженні перевірки. Згідно з українським законодавством, квартирні лічильники тепла та гарячої води повинні перевірятися кожні чотири роки.
Для того щоб дізнатися дату наступної повірки, можна переглянути дані у паспорті лічильника або свідоцтві про повірку. Також терміни перевірки часто вказуються у квитанціях за комунальні послуги.
Якщо споживач сам бажає здійснити повірку лічильника:
Він повинен замовити послугу у ліцензованої компанії. Після завершення повірки необхідно представити документи постачальнику послуг для оновлення даних.
На обов'язкову повірку також потрібно пам'ятати у разі лічильників газу та холодної води. Вартість цієї послуги оплачується споживачем і термін залежить від типу лічильника.
Важливість дотримання правил повірки лічильників
Під час проведення повірки лічильників дотримання усіх правил і термінів грає ключову роль у забезпеченні точності обліку споживаних ресурсів. Тому варто планувати і виконувати цю процедуру своєчасно, щоб уникнути додаткових фінансових витрат у майбутньому.
Читайте також
- Скільки коштує зарядити електромобіль у червні: аналіз ринку
- Раптовий холод та дощі накриють Україну: синоптик Діденко попередила про різке погіршення погоди
- Українці купують більше вживаних авто з США: найпопулярніші моделі
- Зеленський розповів, чого домагається Путін і як Росія бреше Трампу
- Омбудсменка пояснила, у якому випадку можна скласти НМТ-2025 на додатковій сесії
- Україна завершує підготовку до скринінгу з ЄС у сфері водного законодавства