В Україні знижується ціна на молоду картоплю.
27.06.2025
4695
Журналіст
Шосталь Олександр
27.06.2025
4695
Ціни на картоплю в Україні почали падати з початку цього року, зазначають на EastFruit. Відтепер вона продається від 18 до 28 гривень за кілограм – на 10% дешевше, ніж раніше.
Головні гравці ринку пояснюють спад цін збільшенням пропозиції нового врожаю. Проте вони відзначають, що завдяки великому попиту на ранні сорти вдалося уникнути гострого падіння цін.
Аналітики наводять статистику, зазначаючи, що ціни на картоплю на ринку України зараз вищі на 30%, ніж у попередньому році.
Більшість експертів передбачають подальше зниження цін на картоплю в найближчий тиждень, оскільки врожай продовжує рости щодня.
Українська картопля стає дешевшою через збільшення обсягів нового врожаю. Високий попит на ранні сорти утримує ціни від різкого падіння, але експерти прогнозують подальше зниження цін у найближчому майбутньому.
Читайте також
- Кредит на житло під 7% річних: які молоді українці можуть отримати
- Україна пропонує рекордні 460 000 гривень на місяць: хто підпише новий контракт
- Зелені АТБ зникли з України: чому мережа відмовилась від експерименту
- Російський борг зростає через війну: 56 регіонів РФ уже з дефіцитом бюджету
- НБУ заборонив відмовляти у прийомі доларів старого зразка: штрафи до 400 тисяч
- Укрнафта знизила ціни на дизель: що відбувається з ринком пального

