Супербоул вперше за межами США: Лондон готує історичну подію.

Супербоул вперше за межами США: Лондон готує історичну подію
Супербоул вперше за межами США: Лондон готує історичну подію Фото: The Sun

Тоттенгем може стати господарем Супербоулу

Як повідомляє The Sun: Стадіон Тоттенгема, вражаюча арена вартістю £1 мільярд, може приймати майбутній Супербоул, що стане знаковою подією поза межами Північної Америки.

Минулої неділі стадіон провів свій 11-й матч регулярного сезону НФЛ, в якому Міннесота Вайкінгс здолала Клівленд Браунс.

Times Newspapers Ltd

Тоттенгемський стадіон відкрили у 2019 році, і він залишається єдиною спорудою НФЛ поза межами США, яка спеціально спроєктована для цих потреб. Це також офіційний дім НФЛ у Великій Британії.

Майбутні плани НФЛ

Експерти НФЛ вважають, що можливість проведення Супербоулу у Великій Британії вже обговорюється на серйозному рівні.

“У моєму свідомості немає жодних сумнівів — це питання часу. Я б поставив на те, що це станеться протягом наступних п’яти років,”
— зазначив Ндамуконг Сух, чемпіон Супербоулу.

Власники НФЛ серйозно вивчають можливість перенесення Супербоулу на міжнародну арену. Зокрема, Джеррі Джонс, власник Даллас Ковбойс, є одним з найбільших прихильників цієї ідеї. Ліга активно розширює свою міжнародну присутність, організовуючи три матчі у Лондоні цього сезону, а всього заплановано сім ігор за межами США.

Інші деталі

Серед нових можливих міст для матчів розглядаються Дублін, Мадрид, Берлін, а також планується повернення до Бразилії і проведення гри в Австралії у Мельбурні наступного року. Комісар НФЛ Роджер Гуделл хоче, щоб КОЖНА команда проводила хоча б одну міжнародну гру за сезон, з метою досягнення до 16 ігор за кордоном щороку.

До кінця цього місяця Лондон прийме вже 42 матчі НФЛ з моменту їх перших ігор у 2007 році, а фанати можуть незабаром стати свідками найважливішої ночі спорту.

“Супербоул — це про досвід. Уявіть це в Лондоні. Це ніколи не відбувалося раніше. Саме тому це станеться,”
— додав експерт Sky Sports Джейсон Белл.

Матч між Бронкосом і Джетс відбудеться на стадіоні Тоттенгема цієї неділі о 14:30. Потім, 19 жовтня, відбудеться гра на Вемблі, де Джексонвілл Джагуарс зустрінуться з ЛА Ремс, а пряма трансляція буде на Sky Sports NFL.

Ндамуконг Сух вважає, що стадіон Тоттенгема прийме Супербоул Getty

Отже, Тоттенгемський стадіон, вже відомий своєю унікальною конструкцією та історією, має всі шанси стати першим місцем проведення Супербоулу в Європі. Це може не лише зміцнити позиції НФЛ на міжнародній арені, але й стати приводом для нових вражень для численних фанатів американського футболу, які прагнуть побачити великий фінал у своїй країні.


Читайте також

Реклама