Тисячі харків’ян залишаться без газу на два дні: де пройдуть планові роботи.
Планові роботи на газових мережах у Харкові та Балаклійській громаді
Як повідомляє Novyny.live: Частина жителів Харкова та Балаклійської громади тимчасово залишиться без газопостачання через планові роботи на газових мережах, які триватимуть від одного до двох днів. Відключення газу торкнеться як мешканців міста, так і жителів сіл, де заплановані роботи.
В Харкові, зокрема, 7 липня будуть виконуватись роботи у Холодногірському районі. Без газопостачання залишаться мешканці будинків на:
- вул. Сіриківська № 3, 5, 6, 7, 9, 9-Б
- вул. Сотника Костюченка № 33, 35, 37, 37-А, 39, 41, 43, 45, 47
Крім того, з 08:00 6 липня без газу залишилися села:
- Шевелівка
- Асіївка
- Попівка
- Волобуївка
Газ має повернути до сіл Шевелівка, Асіївка та Попівка 8 липня, а до села Волобуївка – 7 липня.
Ціна на природний газ для побутових споживачів залишиться на рівні 7,96 грн за кубометр. Це рішення залишається актуальним, незважаючи на останні події, коли 26 та 27 червня російські війська завдали масованих ударів по об'єктах Групи Нафтогаз на Харківщині. Водночас, вдалося очистити майже 84 гектари території області від небезпечних предметів, що свідчить про зусилля щодо покращення безпеки та відновлення інфраструктури в регіоні.
Забезпечення стабільності газопостачання
Планові роботи на газових мережах в Харкові та Балаклійській громаді є частиною регулярного обслуговування інфраструктури, що дозволяє забезпечити безперебійне газопостачання в майбутньому. В умовах нестабільності в регіоні, спричиненої військовими діями, важливо підтримувати стабільність енергетичних постачань та безпеку територій, що підлягають очищенню від небезпечних предметів. Це сприяє не лише відновленню комунікацій, а й підвищенню рівня життя мешканців цих територій.
Читайте також
- Масова атака на Київщину 6 липня: понад 600 людей евакуйовано, є загиблі
- Сусіди у Флориді відкрили вогонь по жінці через помилку: як камери руйнують довіру
- Харків за тиждень зазнав 24 обстріли: загинули троє людей, серед них дитина
- Ракетний удар по Києву 6 липня: кількість загиблих зросла до 12, майже 50 поранених
- Атака на Одесу: 5 будинків і гуртожиток пошкоджено, є постраждалий
- Термінова евакуація на Київщині після масованої атаки РФ: троє загиблих, 14 поранених

