Трагічна загибель у Здолбунові: чоловік переходив колії, говорячи по телефону.
Розслідування загибелі чоловіка в Здолбунові
Як повідомляє TSN.ua: У Здолбунові триває розслідування загибелі 44-річного чоловіка, який став жертвою потяга 1 квітня близько 17:30. Інцидент стався, коли потерпілий перетинав колії у непередбаченому місці. За інформацією правоохоронців, під час перетину чоловік спілкувався по мобільному телефону, що могло відволікати його увагу.
Машиніст потяга застосував екстрене гальмування, але уникнути наїзду не вдалося. На жаль, потерпілий помер на місці події. У зв'язку з цим фактом розпочато досудове розслідування за порушення правил безпеки руху. Кримінальне провадження відкрито за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу України.
Заклик до дотримання правил безпеки
Правоохоронці закликають дотримуватися правил безпеки на залізниці, щоб уникнути подібних трагічних випадків у майбутньому.
Цей інцидент підкреслює важливість дотримання правил безпеки на залізничному транспорті, особливо у контексті зростаючої кількості випадків нещасних випадків, пов'язаних із недотриманням заходів безпеки. Правоохоронні органи сподіваються, що проведення розслідування та активна інформаційна кампанія допоможуть підвищити обізнаність громадськості щодо небезпек, пов'язаних із перетином залізничних колій у неналежних місцях.
Читайте також
- У Криму прогриміли вибухи: сили ППО знищили сім безпілотників
- У Києві можуть обмежити намети в метро під час тривог: що відомо
- Ракетний удар по Харкову: що відомо про атаку 3 червня
- Атака на Дніпро: восьмеро постраждалих, троє у важкому стані після удару РФ
- Обстріл Дніпра: вщент згоріли склади Нової пошти, восьмеро поранених
- День трауру в Дніпрі після ракетної атаки РФ: 16 загиблих, 42 поранених

