Трамп попередив про "погані новини для світу", якщо Путін відмовиться від перемир'я.
14.03.2025
3882
Журналіст
Шосталь Олександр
14.03.2025
3882
Президент США Дональд Трамп визнав, що його обіцянка закінчити війну в Україні за 24 години була "дещо саркастичною".
Ну, я був дещо саркастичним, коли це говорив. Я б не завершив. Насправді я мав на увазі, що я хотів би її завершити, і я думаю, що мені це вдасться, - пояснив Трамп.
Президент США також заявив, що його адміністрація має "угоду про припинення вогню з українською стороною" і намагається досягти подібної домовленості з Росією.
У нас є угода про припинення вогню з українською стороною, і ми намагаємося досягти цього з Росією. Поки що, на мою думку, все йде нормально. Більше деталей дізнаємося у понеділок, - зауважив Трамп.
Відповідаючи на запитання, що станеться, якщо Путін не погодиться на припинення вогню, Трамп заявив: "Це будуть погані новини для всього світу, оскільки так багато людей гине".
Нагадаємо, Макрон закликав РФ до перемир'я з Україною: "тактика затягування" має припинитися.
Крім того, Зеленський назвав 3 пріоритети для України.
Читайте також
- 55 суден пройшли Ормузьку протоку попри загрози Ірану: що це означає
- Європа відмовилася підтримувати військову операцію США проти Ірану: що далі
- Трамп скасував збори за прохід через Ормузьку протоку на 60 днів: умова угоди з Іраном
- Іран заблокував Ормузьку протоку після порушення США меморандуму: що відомо
- Макрон розкрив деталі зустрічі Трампа і Путіна: європейці врятували угоду щодо України
- Переговори США та Ірану зірвано через війну в Лівані: Іран висунув умову

