Безпілотники атакували завод у Чебоксарах: де виробляють деталі для Shahed.

Безпілотники атакували завод у Чебоксарах: де виробляють деталі для Shahed
Безпілотники атакували завод у Чебоксарах: де виробляють деталі для Shahed Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: Невідомі дрони 26 листопада атакували російське місто Чебоксари. За попередніми даними, безпілотники влучили в підприємство АТ «ВНІІР-Прогрес».

Цю інформацію підтверджує OSINT-аналіз ASTRA.

Деталі

У ніч перед атакою жителі Чебоксар чули численні вибухи. Глава Чуваської республіки РФ, Олег Ніколає, підтвердив факт подій у регіоні.

Аналізуючи відео з місця інциденту, ASTRA з’ясувала, що дрони влучили в АТ «ВНІІР-Прогрес», яке знаходиться на вулиці Яковлєва, 4.

Це підприємство є частиною виробничого об'єднання «АБС Електро» і спеціалізується на розробці та виробництві науково-технічної продукції, програмно-апаратних комплексів, електронних модулів та радіоелектронної продукції.

Серед іншого, на «ВНІІР-Прогрес» виготовляють адаптивні антенні решітки «Комета», які використовуються в дронах Shahed, ракетах «Іскандер-К», керованих авіабомбах та іншій високоточній зброї, яку Росія регулярно застосовує проти України.

Нагадаємо, що це підприємство вже зазнавало удару 9 червня. Керівник ЦПД РНБО, Андрій Коваленко, зазначав, що це важлива ціль. Також стало відомо, що російський «Прогрес» змушений був призупинити роботу на невизначений термін.

Об’єкт також атакували 5 липня. Генштаб підтвердив, що засоби ураження досягли цілі, а результати події наразі уточнюються.

Варто підкреслити, що Збройні Сили України продовжують акцентувати увагу на необхідності проведення ударів по об’єктах російського військово-промислового комплексу, що підтверджує їхню важливість у контексті конфлікту.


Читайте також

Реклама