У Феодосії третю добу горить атакована нафтобаза: нові фото пожежі.
09.10.2024
2993
Журналіст
Шосталь Олександр
09.10.2024
2993
Нафтобаза в Феодосії горить третю добу після атаки Сил оборони України. Вогонь на нафтобазі продовжує розпалюватися і видно здалеку. Жителі міста скаржаться на стовпи диму і неприємний запах. Про перевищення рівня діоксиду сірки повідомляють фахівці. Нафтобаза, яка була найбільшою в Криму, була вражена ракетним ударом. Силами оборони України було підтверджено, що було атаковано морський нафтовий термінал противника. На території нафтобази розташоване російське ракетне обладнання "Панцир-С1".
Читайте також
- Енергетики повертають світло у два райони Києва: коли чекати на відновлення
- Нічна атака "Шахедів" на Запоріжжя: загинула жінка, поранено 11-річного хлопчика
- Атака дронів на Москву та відставка Стармера: нові деталі 22 червня
- Харківщина знову під обстрілами: є загиблі та поранені серед цивільних
- Удар дрона по житловому будинку на Сумщині: загинули троє людей, серед них 13-річний підліток
- Вибух на газовому об’єкті в Катарі: 54 постраждалих, 18 зниклих безвісти

