У Forbes розповіли, як українські військові контратакують на Покровському напрямі.

Українські військові контратакують на Покровському
Українські військові контратакують на Покровському Фото: inkorr.com

Українські військові під Покровськом проводять контратаку, що затримує росіян. Раніше захоплення Покровська росіянами здавалося неминучим, але тепер його виглядає менш ймовірним. Російська армія перебільшують українські сили в чотири рази. Проте, українці відступали від Покровська з середини лютого, коли росіяни прорвали оборону міста Авдіївка.

Українські військові використовують свої резерви під Покровськом і здійснюють контратаки вздовж останньої лінії окопів та укріплених містечок недалеко від міста. Це допомагає стабілізувати фронтову лінію наразі. Російський блогер зауважив: "Відбувається саме те, що і передбачалося - українські збройні сили почали контратакувати".

У боях біля Покровська беруть участь бригада "Кара-Даг" Національної гвардії, 12-а бригада "Азова" та 93-та механізована бригада ЗСУ. Ці підрозділи проводять невеликі контратаки, що уповільнюють чи відкидають росіян. Особливо успішна є дія бригади "Кара-Даг" у Селидовому, де їх танки зупиняють російські танки та бойові машини, що намагаються проникнути до міста.

Ці дії українських військ допомагають уповільнити росіян і утримувати їх від захоплення Покровська. Зараз, коли у Селидовому розташовані сильні та добре оснащені українські війська, захоплення Покровська росіянами стає менш ймовірним.

Президент Зеленський також висловився щодо ситуації на фронті та призначення нових міністрів уряду.


Читайте також

Реклама