У Києві підозрюваний підірвав квартиру: поранено поліцейського.
05.08.2025
2024
Журналіст
Шосталь Олександр
05.08.2025
2024
У столиці сталася небезпечна подія — підозрюваний у злочині вибухнув квартиру, поранивши при цьому поліцейського. Інцидент трапився у Дарницькому районі, повідомили у пресслужбі Нацполіції.
Вибух квартири в Києві — головне
“Підозрюваний у злочині вчинив вибух, використавши газ, що призвело до травмування поліцейського”, — повідомили у Нацполіції.
Зловмисник також отримав ушкодження. Пораненому правоохоронцю надають медичну допомогу. Підозрюваний був затриманий на місці події.
Також варто згадати, що 4 серпня у Львові стався потужний вибух в одному з готелів. За попередньою інформацією, причиною вибуху стала аварійна детонація батареї електроскутера, яка спричинила загоряння.
У Києві та Львові сталися вибухи, які призвели до поранень та матеріальних збитків. Людські постраждання стають причиною для підвищення обережності й безпеки у громадських місцях.
Читайте також
- Росіяни вдарили по рятувальниках на Донеччині: пошкоджено броньований автомобіль ДСНС
- Блекаут у Криму: як відключення світла вдарить по логістиці російської армії
- Удар РФ по АЗС у Запоріжжі: загинув чоловік, ще троє поранені
- Росіяни атакували маршрутку в Херсоні та обстріляли рятувальників на Донеччині
- Масована атака на Вишневе: семеро загиблих, майже сотня зруйнованих будинків
- Атаки РФ на Запоріжжя та Сумщину: десятки постраждалих та пошкоджена інфраструктура

