У Києві мати підозрюють у катуванні сина: зачиняла в туалеті та різала ножем.
Підозра у знущаннях над дитиною
Як повідомляє TSN.ua: У Києві 36-річній жінці повідомлено про підозру у знущаннях над її 9-річним сином. Випадки фізичного та психологічного насильства тривали упродовж 2024–2025 років. За даними слідства, мати систематично зачиняла дитину на ніч у туалеті, іноді залишаючи його без одягу. Також встановлено, що в одному з випадків жінка порізала хлопчикові голову кухонним ножем, а в іншому – затиснула руку дитини дверима, спричинивши травму.
Вилучення дитини та правові наслідки
Хлопчик був вилучений з небезпечного середовища і наразі перебуває у дитячому будинку сімейного типу. Жінці інкримінують катування відповідно до ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України, а також систематичне домашнє насильство за ст. 126-1 того ж кодексу. У разі доведення вини, жінці загрожує до шести років позбавлення волі. Ситуація викликала обурення серед громадськості та підкреслила важливість захисту дітей від насильства.
Цей випадок підкреслює серйозність проблеми домашнього насильства в Україні, особливо щодо дітей. Останнім часом зростає суспільна свідомість про необхідність захисту прав дітей, що також вимагає від органів влади посилення заходів соціального захисту та запобігання подібним випадкам у майбутньому. Справа матері, яка підозрюється у жорстокому поводженні з дитиною, може стати важливим прецедентом для подальшого розслідування та притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють насильство в родині.
Читайте також
- Киянам нарахували повторні платіжки за опалення: чому довелося платити знову
- Поляки зібрали 30 тис. злотих на автобуси для Вінниці за години: політики відмовили
- Родина загиблого українського пілота отримала рідкісну нагороду ООН: що відомо
- Київ підвищує ціну проїзду до 30 гривень: чому транспорт дорожчає
- Переведення з тилу на фронт: коли потрібна згода командира
- СБУ викрила керівників ТЦК на Тернопільщині: завищували кількість мобілізованих у звітах

