У Львові відкрили інсталляцію Післяобрази: пам’ять про загиблих у Маріупольському театрі.
23.08.2025
878
Журналіст
Шосталь Олександр
23.08.2025
878
У Львові було відкрито художню інсталяцію "Післяобрази" з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Робота символізує втрати та пам'ять під час війни. Одна з переселенок з Маріуполя, Валентина Бойко, згадує жахи війни, живучи разом зі своєю сім'єю два місяці в підвалі, та мріє про повернення до рідного міста. Її рухаюча історія стала важливим елементом у створенні цієї інсталяції. Український художник Михайло Деяк вирішив присвятити цей проект жителям Маріуполя, визволеним від жорстокості війни. Ідея виставки полягає у тому, щоб нагадати людям про події, що відбуваються в їхньому рідному місті та у світі. Виставку можна буде побачити у Львові до жовтня цього року.
Читайте також
- 28 червня 1996 року: як ухвалювали Конституцію України та що вона змінила
- Крим втратив статус логістичного хабу РФ: що відбувається з постачанням окупантів
- Зеленський підписав закон про святкування тисячоліття Києво-Печерської лаври
- Крим у вогні: Україна робить перебування півострова для РФ нестерпним
- Гармаш пояснив, як Мінські угоди знищили українську мову на Донбасі
- Кабмін заклав у бюджет завершення війни у 2027 році: що зміниться для українців

