У Пенсійному фонді з'явилась можливість поширювати ще два документи через «Дію».
Пенсійний фонд дозволяє шеринг копій картки платника податків та свідоцтва про народження через сервіс "Дія"
Сервісні центри Пенсійного фонду тепер доступні для шерингу копій картки платника податків та свідоцтва про народження, які можуть бути використані для різних видів пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, соціальних послуг і змін виплати. Це зумовлено тим, що раніше така можливість була обмежена лише ID-карткою.
Інші послуги, які тепер можна отримати через цей сервіс, включають поновлення виплати пенсії, корегування персональних даних у реєстрі застрахованих осіб, отримання пенсійного посвідчення та довідок про непрацездатність, а також оформлення допомоги на поховання.
Пенсійний фонд України також надає послуги через виїзні прийоми для маломобільних громадян, таких як літні люди, особи, які потребують догляду, і люди з інвалідністю.
Зручне дистанційне обслуговування також стало доступним для громадян через особистий кабінет на веб-порталі Пенсійного фонду або мобільний додаток.
Читайте також
- Крихітний отвір в ілюмінаторі літака: навіщо він потрібен і як рятує пасажирів
- Вартість фар нового BMW зрівнялася з ціною старого Lanos: як змінилася оптика
- Росія модернізує «Іскандери»: дальність ракет зросте до 1000 км
- Масштабний збій у Facebook, Instagram та Messenger: що відбувається
- Airbus і SkyFall об’єднуються: стратегічне партнерство для захисту неба України
- GSC Game World анонсувала сюжетне доповнення до S.T.A.L.K.E.R. 2: коли вийде

