У Реалі розчаровані грою Луніна в цьому сезоні.


Український воротар Андрій Лунін отримав незадовільну оцінку від мадридського Реала через свою гру, яка не відповідає очікуванням. Про це повідомляє видання sport.ua.
У поточному сезоні Лунін тричі виступав у складі команди у матчах Ла Ліги. Це стало можливим через травму основного воротаря Тібо Куртуа. Команда здобула одну перемогу і зазнала двох поразок в цих матчах, воротар впустив п'ять м'ячів.
За клубною статистикою, по воротах Луніна у цьому сезоні забили 11 разів, він зробив тільки шість сейвів. Таким чином, ефективність гри воротаря становить 54%. У минулому сезоні цей показник був 75%.
Руководство Реала не сховало своє розчарування від гри українського голкіпера, беручи до уваги такі показники.
Нагадаємо, що під час церемонії "Золотий м'яч-2024" голкіпера команди Арлетіко Еміліано Мартінеса визнали найкращим у світі.
Також варто зазначити, що гравець "Манчестер Сіті" Родріго Ернандес Касканте, відомий як Родрі, отримав "Золотий м'яч" і був названий найкращим футболістом світу 2024 року.
Читайте також
- Грація легкої атлетики Юлія Левченко виграла престижну нагороду
- Іспанський клуб купить воротаря львівських Карпат, а не Луніна
- В ПСЖ ухвалили рішення по трансферу Забарного
- Ексфутболіста київського Динамо оголосили в розшук
- Усик розкритикував Ф’юрі за спілкування з людиною Путіна
- Жироні буде складно втримати Циганкова, якого кличуть в АПЛ