Дощі у західних областях 12 вересня: де чекати похолодання.
Як повідомляє inkorr.com: Синоптик Наталія Діденко розповіла про погодні умови в Україні на п’ятницю, 12 вересня. Інформацію вона оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, у п’ятницю дощі пройдуть лише в західних регіонах країни. Інші частини — північ, центр, схід і південь — залишаться під впливом сухого повітря.
"Антициклон на північному сході блокує перенесення вологої атлантичної повітряної маси, тому ці дощі коливаються над заходом, не просуваючись на схід. Температура повітря цікаво розподілиться – подивіться на прогностичну карту!", – відзначила синоптик.
У східних областях та прибережних зонах температура буде комфортною — вдень очікується +22+24 градуси. У центральних регіонах буде дуже тепло — +24+28 градусів, хоча на Вінниччині температура може опуститися до +20+23 градусів. На півдні також пануватиме ясна погода з температурою +24+28 градусів, але на півдні Одещини буде несподівано прохолодніше — +22+26 градусів. У північних областях стовпчики термометрів покажуть +24+27 градусів, натомість на Житомирщині та Сумщині температура може варіюватися від +19 до +22 градусів.
Температурна картина в Україні
"І найцікавішою буде температурна картинка у західній частині України – смуга, яка простягається від Волині, Рівненщини через Тернопільщину, Хмельниччину, Івано-Франківську область аж до Чернівецької області – холоднеча (див. карту), передбачається +16+19 градусів, однак на Закарпатті й у деяких районах Львівщини +23+25 градусів", – попередила Діденко.
У Києві 12 вересня дощів не прогнозують, хоча через близькість вологої повітряної маси небо може бути похмурим. Це спричинить, що відчуття буде прохолодніше, ніж реальні показники термометра – у столиці очікується +23 градуси.
"А поки печемо масово шарлотки, яблук вистачає, кури несуться, борошно на вибір (не забувайте просівати), електроенергія надходить у духовки, кориця змелена або в паличках, цукор є, яблука, кажуть, краще Антонівка чи Симиренка, щоб твердішенькі й кислі. Купуємо, збираємо яблука, ділимося фотографіями власної шарлотки, цінуємо гарну погоду, дощі на заході не лаємо, це ж восени звично, вони побудуть і ще буде сонце", – додала синоптик.
Підсумовуючи, Діденко зазначила, що в Україні прогнозуються дощі та істотні температурні коливання, особливо в західних областях. У той же час у Києві погода залишиться більш сухою. Варто насолоджуватися осінніми днями, поки дощі тривають лише на заході.
Читайте також
- Ціни на яйця впали нижче 70 грн: скільки коштує десяток у супермаркетах
- ФОПам дозволили уникати штрафів без первинних документів: як працює товарна амністія
- Зустріч Зеленського з главою МВФ на G7: що вирішили щодо фінансування України
- Удари по РФ на 1500 км: ЗСУ виснажують економіку Росії ударами по нафті
- Міноборони підвищило виплати військовим без додаткових коштів з бюджету
- ЗСУ знищили 16 НПЗ РФ: виробництво бензину впало до 16-річного мінімуму

