У Зеленського назвали "нісенітницею" публікацію Bild про ядерну зброю в Україні.
Офіс Президента заперечив повідомлення німецького видання Bild про можливе відновлення ядерного арсеналу Україною.
Радник президента з комунікацій Дмитро Литвин назвав цю публікацію "брехнею" у коментарі для 24 Каналу.
Україна може відновити свій ядерний арсенал у разі повторного наступу російської армії на Київ. Нібито, український чиновник, який займається постачанням зброї, заявив, що для отримання першої бомби Україні знадобиться лише кілька тижнів." - заявив Bild.
Литвин відреагував на це, зазначивши, що слова аналітика Bild можна сплутати з російською пропагандою, оскільки вони поширюють одні й ті самі неправдиві твердження.
Варто зазначити, що Bild раніше критикували за маніпуляції фактами. Наприклад, у 2023 році видання стверджувало про створення українськими військами плацдарму на Херсонщині, що було спростовано міністерством оборони.
Нагадаємо, Зеленський повідомив про розмову з Трампом: "або НАТО, або ядерна зброя".
Читайте також
- Україна терміново просить ракети для Patriot у 40 країн: що відомо
- Азербайджан підтримав Україну в Києві: візит делегації заради співпраці
- Зеленський назвав єдиний спосіб змусити Путіна до миру: це не Крим
- Масовані удари РФ по інфраструктурі: експерт пояснив, чи готова Росія до переговорів
- НАТО включив підтримку України в топ-3 пріоритетів саміту в Анкарі
- СБУ затримала російського агента в академії Міноборони: він зливав дані про безпілотники

