У Золочівському районі знайшли збиту ракету "Кинджал": подробиці унікальної знахідки.

Збита ракета 'Кинджал' у Золочівському
Збита ракета 'Кинджал' у Золочівському Фото: Novyny.live

Інцидент з ракетою Х-47М2 'Кинджал'

Як повідомляє Novyny.live: У Золочівському районі Львівщини було знайдено ракету Х-47М2 'Кинджал', яку збили 11 лютого. Цей інцидент став відомим після того, як 13 лютого у селі Ражнів було вилучено знайдену ракету. Відзначимо, що в день збиття, 11 лютого, Російська Федерація атакувала Львів двома ракетами.

Крім того, поблизу міста Ходорів було виявлено уламок ймовірно збитої ракети. Ці події відбуваються на фоні загострення ситуації в регіоні, адже у ніч на 14 лютого окупанти вдарили по Київщині. Залишається актуальним питання безпеки в Україні, оскільки ракетні атаки продовжують загрожувати мирному населенню.

Загроза ракетних атак

Виявлення уламків ракет у Львівській області свідчить про продовження загрози ракетних атак з боку Російської Федерації, що ставить під сумнів безпеку регіонів, які не є безпосередніми зонами бойових дій. Це також підкреслює важливість системи протиповітряної оборони в Україні, яка має на меті захистити населення від потенційних нападів. Напружена обстановка в країні вимагає уваги з боку міжнародної спільноти та подальшого зміцнення обороноздатності України.


Читайте також

Реклама