Україна не має законодавчої бази для закриття Telegram-каналів – нардепка.
В Україні немає закону для закриття Telegram-каналів, - Констанкевич
Національна депутатка Ірина Констанкевич повідомила, що в Україні відсутня законодавча база для закриття Telegram-каналів. Вона також зазначила, що в месенджері Telegram існують як зареєстровані користувачі, так і анонімні канали, які поширюють російську пропаганду. З погляду безпеки важливо оцінити шкоду, яку ці канали можуть завдати українському суспільству під час війни.
Перспективи для аналізу роботи Telegram-каналу є, але наразі ми хочемо спиратися на українське законодавство, якщо ми будемо говорити про закриття, а також на міжнародну практику, - заявила Констанкевич.
Месенджер Telegram співпрацює з російською Федеральною службою безпеки та Роскомнаглядом і виконує їх прохання щодо блокування деяких каналів. Народний депутат Микола Княжицький ініціює законопроєкт про регулювання платформи Telegram і подібних до неї платформ у поширенні ЗМІ в Україні. Засновник Telegram Павло Дуров відмовляється блокувати канали, які поширюють російську пропаганду. Це може призвести до блокування самого месенджера в Україні.
До слова, засновник Telegram Павло Дуров в інтерв'ю американському пропагандисту Такеру Карлсону розповів, що не розпочав вести бізнес у США через напад на нього в Сан-Франциско та увагу зі сторони ФБР.
Читайте також
- Помер голова кримської організації «Конгресу українських націоналістів» Василь Овчарук
- Штучний інтелект назвав найщасливіші місця для відпочинку
- В Україні найвищий рівень смертності і найнижчий рівень народжуваності у світі – ЦРУ
- Одна з азійських країн почне збирати особисті дані без згоди громадян
- Париж більше не є найромантичнішим місцем: туристи знайшли заміну
- Чи варто боятися п’ятницю, 13-те? Відповідь Православної церкви України