Зеленський передав Трампу пропозицію на $90 млрд: про що домовились лідери.
Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що на зустрічі з американським лідером Дональдом Трампом передав йому пропозицію придбати від США озброєння на суму понад 90 мільярдів доларів. Про це глава держави заявив на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє FREEДОМ з посиланням на Financial Times.
"Там дійсно є пакет з нашими пропозиціями на 90 мільярдів доларів. Це друга частина гарантій безпеки для нас. Третя частина - це наше виробництво дронів. У нас є домовленість з президентом США Дональдом Трампом про закупівлю українських дронів після відкриття експорту", - сказав Зеленський.
По його словам, пакет американського озброєння, якого зараз немає в Україні, є одним із пунктів гарантій безпеки.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 18 серпня з офіційним візитом відвідав Вашингтон, де відбулася зустріч з головою Білого дому Дональдом Трампом. Також до Вашингтона прибули лідери провідних європейських країн.
The post Украина предложила США сделку по оружию на 90 млрд долларов, — Зеленский appeared first on Freedom.
Президент Зеленський підтвердив пропозицію України щодо закупівлі озброєнь від США на суму понад 90 мільярдів доларів. Це частина стратегії забезпечення безпеки країни, яка включає також українське виробництво дронів.
Читайте також
- Звільнення Федорова та його команди: які наслідки для обороноздатності України
- Зеленський пропонує нового міністра оборони: Євгеній Хмара замість Федорова
- Відставка Федорова сколихнула Європу: хто став в.о. міністра оборони
- Стармер несподівано прибув до Києва: Велика Британія виділяє 300 млн євро на захист неба
- Зеленський закликав Європу посилити санкції: Україна вироблятиме власні ракети
- Зеленський призначив нового очільника Міноборони: що відомо про Євгенія Хмару

