Україна вшосте продала нафтогазову площу: хто виграв аукціон за 110 млн.
Як повідомляє ТСН: В Україні з шостого разу вдалося продати спеціальний дозвіл на розробку Любинецької нафтогазової площі, розташованої на Львівщині.
За інформацією з майданчика UBIZ.ua, цей дозвіл було продано за понад 110 млн грн (без ПДВ), що вдвічі більше стартової ціни. Любинецька площа має площу 83,87 кв. км і знаходиться у Стрийському та Дрогобицькому районах Львівської області. На цій ділянці можливе видобування природного газу, нафти, газу, розчиненого у нафті, а також конденсату. Термін користування становитиме 20 років.
Фінансування та міжнародне партнерство
У Держгеонадрах підкреслили, що кошти від продажу цього спеціального дозволу надійдуть до державного бюджету і стануть частиною Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови, що відповідає міжнародним зобов’язанням України.
Нагадаємо, Верховна Рада України 8 травня ратифікувала угоду про надра, яка передбачає економічне партнерство між Україною та США.
Раніше в NYT повідомили, що угода про корисні копалини між Україною та США вже почала втілюватися в життя.
Це продаж свідчить про зростаючий інтерес інвесторів до українських нафтогазових ресурсів, що може підтримати економіку країни під час відновлення після війни. Партнерство з США в цій галузі відкриває нові перспективи для України та сприяє залученню додаткових інвестицій у важливі інфраструктурні проекти.
Читайте також
- Автомобілі до 28 000 доларів: 5 моделей, які варто розглянути у 2026 році
- В Україні змінили правила виплати зарплат: штрафи за затримки сягають тисяч
- RegioJet запускає нові електропоїзди Škoda в Чехії: безкоштовні тест-драйви в червні
- Нові стандарти пального з 1 липня: чи безпечний бензин Е10 для старих авто
- Українські фермери тиснуть на польських: через що аграрії сусідньої країни в паніці
- Детінізація економіки України: Железняк назвав умову для зростання бюджету

