Україна та США підписали меморандум про енергетичну підтримку на понад $800 млн.
Україна та США підписали меморандум про співпрацю в енергетичній сфері
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкен в Брюсселі. Вони уклали меморандум про взаєморозуміння між урядами України та США щодо співпраці у забезпеченні стійкості енергетичної системи України. Про це повідомляє пресслужба МЗС.
Меморандум передбачає можливість американської допомоги на загальну суму до $825 млн, – йдеться в повідомленні.
Як зазначає МЗС, документ створює нормативно-правову базу для покращення стійкості енергетичної системи України. Зокрема, йдеться про відновлення критичної інфраструктури, запровадження розподіленої генерації, реформування енергетичного сектору та сприяння переходу до низьковуглецевої, конкурентоспроможної та інтегрованої до Європи економіки після війни.
Ситуація в енергетиці складна, але контрольована диспетчерами Укренерго. Система зберегла і зберігає цілісність.
Читайте також
- Газ відключать у трьох селах Харківщини: де саме не буде блакитного палива
- Вибухи в Криму: атаковано ТЕС і ФСБ, перебої зі світлом та величезні затори на мосту
- Енергетики повертають світло у два райони Києва: коли чекати на відновлення
- Нічна атака "Шахедів" на Запоріжжя: загинула жінка, поранено 11-річного хлопчика
- Атака дронів на Москву та відставка Стармера: нові деталі 22 червня
- Харківщина знову під обстрілами: є загиблі та поранені серед цивільних

