Україна здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з футзалу.

Україна перемогла на чемпіонаті світу

Збірна України з футзалу отримала першу перемогу на чемпіонаті світу з футзалу. У другому турі українці перемогли команду Анголи - 7:2.

Україна почала чемпіонат світу-2024 з розгромної поразки від Аргентини (1:7). І йшла на останньому місці в турнірній таблиці групи C за підсумками першого туру: Ангола почала мундіаль теж з поразки, але програла з меншою різницею голів Афганістану (4:6).

Українці відкрили рахунок на сьомій хвилині гри. "Синьо-жовті" заробили пенальті, який реалізував Євгеній Жук.

Перший тайм Україна закінчила з перевагою в два голи над Анголою. Дублем відзначився Ігор Корсун, після чого ангольці змогли зменшити рахунок голом Елбера.

Після перерви Україна ще двічі забила у стартові 10 хвилин. Після того, як Ангола не використала шанс скоротити відставання, майже одразу ж відзначився Андрій Мельник. А менш ніж через дві хвилини п'ятий гол забив Михайло Зварич.

На 32-й хвилині Україна зробила рахунок 6:1 за допомогою Ігоря Чернявського. Ангольці змогли забити лише на останній хвилині зустрічі голом Веду, але за сім секунд до кінця Назар Швед встановив кінцевий рахунок - 7:2.

Чемпіонат світу з футзалу. Другий тур
Ангола - Україна 2:7
Голи: Елбер, 17, Веду, 40 - Жук, 7 (пенальті), Корсун, 13, 16, Мельник, 26, Зварич, 28, Чернявський, 32, Швед, 40

У турнірній таблиці Україна піднялася на третє місце - уступає Афганістану, який йде на другій позиції, різницею голів.

Турнірна таблиця групи С

1. Аргентина - 3 очки (1 матч), 7:1 (різниця голів)
  2. Афганістан - 3 очки (1), 6:4
  3. Україна - 3 очки (2), 8:9
  4. Ангола - 0 очок (2), 6:14

Вирішальний поєдинок у груповому етапі збірна України проведе проти Афганістану у суботу, 21 вересня. Перемога у цьому матчі виведе "синьо-жовтих" у плей-оф чемпіонату світу.