Українці отримають рекордний кешбек за жовтень.

Українські гроші на картинці жовтень
Українські гроші на картинці жовтень Фото: inkorr.com

Українці отримали 125 мільйонів гривень кешбеку за жовтень

За останній місяць кешбек, нарахований українським споживачам, досяг рекордної суми - 125 мільйонів гривень. За даними Юлії Свириденко, першої віце-прем'єр-міністрки та міністра економіки, це майже втричі більше, ніж минулого місяця.

Також варто зазначити, що кількість учасників програми "Національний кешбек" також збільшилась майже удвічі. Станом на кінець жовтня вже 3 мільйони громадян мають 3,2 мільйони карток програми.

"Щоб отримати кошти, накопичені за жовтень, до кінця листопада, громадянам необхідно активувати картку в Дії. Це зробили вже 1,9 мільйони українців", - розповіла Свириденко.

Також виплати кешбеку за вересень вже були здійснені. Сума виплат склала 37,2 мільйони гривень.


Читайте також

Реклама