Українці отримають рекордний кешбек за жовтень.
05.11.2024
2586
Журналіст
Шосталь Олександр
05.11.2024
2586
Українці отримали 125 мільйонів гривень кешбеку за жовтень
За останній місяць кешбек, нарахований українським споживачам, досяг рекордної суми - 125 мільйонів гривень. За даними Юлії Свириденко, першої віце-прем'єр-міністрки та міністра економіки, це майже втричі більше, ніж минулого місяця.
Також варто зазначити, що кількість учасників програми "Національний кешбек" також збільшилась майже удвічі. Станом на кінець жовтня вже 3 мільйони громадян мають 3,2 мільйони карток програми.
"Щоб отримати кошти, накопичені за жовтень, до кінця листопада, громадянам необхідно активувати картку в Дії. Це зробили вже 1,9 мільйони українців", - розповіла Свириденко.
Також виплати кешбеку за вересень вже були здійснені. Сума виплат склала 37,2 мільйони гривень.
Читайте також
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень
- Акції «Газпрому» впали до мінімуму з 2009 року: що втратила Росія
- Жителям Снігурівської громади пропонують гранти до 65 000 грн: що треба знати
- Ціни на бензин і дизель впадуть до 7 гривень: названо причини
- Люксові авто, які розоряють власників: названо найненадійніші моделі
- Паливна криза в Криму: експерт назвав наслідки для РФ

