Українці почали стрімко залишати Польщу: у чому причина.
За даними Євростату, українські біженці все більше залишають Польщу і переїжджають до Німеччини та інших країн Західної Європи. Кількість українців, які знаходяться в Німеччині, перевищує кількість в Польщі на 150 тисяч осіб.
Причиною такої міграції є недостатні умови для інтеграції іноземних працівників в Польщі. Багато українців виявляють незадоволеність щодо реалізації свого професійного потенціалу та змушені шукати роботу в інших країнах з кращими умовами праці.
Така ситуація становить серйозну демографічну проблему для Польщі. Щоб залучати більше іммігрантів, країна має створити привабливі умови праці, розвитку та забезпечити соціальні гарантії та комфортне середовище проживання.
Якщо Польща не внесе необхідні зміни, вона буде стикатися з втратою кваліфікованих працівників, які сприймають її як проміжний етап на шляху до країн Західної Європи з кращими можливостями.
Читайте також
- Ціни на ягоди в Одесі злетіли: чому черешня коштує до 200 гривень
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток

