Українці у селах можуть залишитися без інтернету: створили проблему провайдерам.
25.10.2024
4418
Журналіст
Шосталь Олександр
25.10.2024
4418
26% абонентів у селах України можуть залишитися без доступу до інтернету.
За словами народного депутата України Ніни Южаніної, така ситуація може виникнути у зв'язку з виведенням провайдерів з-під спрощеної системи оподаткування.
Ніна Южаніна також зазначила, що на даний момент у сільській місцевості працюють 1282 інтернет-провайдери, які задовольняють потреби місцевих мешканців, а також шкіл, лікарень та сільських рад.
"Малих інтернет-провайдерів також залишатимуть працювати у прифронтових зонах. Якщо там не буде доступу до українського інтернету, то звідки і про що отримуватимуть інформацію мешканці цих районів?" - додав депутат.
Раніше повідомлялося про наявність GSM-зв'язку у Києві під час енергетичного чорногоoutу.
Читайте також
- Хліб в Україні подорожчає на 25% за рік: прогноз на м’ясо та молочку
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень
- Акції «Газпрому» впали до мінімуму з 2009 року: що втратила Росія
- Жителям Снігурівської громади пропонують гранти до 65 000 грн: що треба знати
- Ціни на бензин і дизель впадуть до 7 гривень: названо причини
- Люксові авто, які розоряють власників: названо найненадійніші моделі

