Українці вийшли мітинг проти закону щодо САП і НАБУ — фото.

Українці вийшли мітинг проти закону щодо САП і НАБУ — фото
Українці вийшли мітинг проти закону щодо САП і НАБУ — фото Фото: novyny.live
У Києві, Львові та Дніпрі розпочалася акція протесту проти законопроєкту №12414, який передбачає обмеження повноважень НАБУ та САП. У столиці, за даними Радіо Свобода, на мітингу біля театру Франка зібралося близько 1000 людей, а цифра постійно зростає. Містяни Львова також вийшли на протест біля пам'ятника Шевченкові з власними плакатами, а в Дніпрі акція також вже розпочалася. Законопроект №12414 передбачає, що керівником органу прокуратури для прокурорів САП стане генеральний прокурор, а не керівник САП. Генпрокурор також отримає право витребувати будь-яке провадження НАБУ і передати його на вивчення іншому прокурору, а в разі невиконання вказівок може бути передане провадження в інший орган. Попередньо законопроект був підтриманий на сесії ВРУ у вівторок, 22 липня, за нього проголосували 263 нардепи.

Читайте також

Реклама